SPED PARTNER Sp. z o.o. dysponuje systematycznie odnawianym. nowoczesnym taborem własnym, jak również środkami transportu udostępnionymi przez naszych Podwykonawców.

W sierpniu 2019r. po raz kolejny została odnowiona flota pojazdów. Rozpoczęliśmy użytkowanie 50szt. ciągników siodłowych RENAULT T 440 HighCab T4x2 E6 o rozstawie osi 3800 mm, napędzanych silnikami o mocy 440 KM, z chłodzonym układem recyrkulacji spalin, filtrem cząstek stałych, SCR i maksymalnym momencie obrotowym 2200 Nm, spełniającymi normę czystości spalin EURO 6D.

Nowoczesne ciągniki RENAULT charakteryzują się optymalnym dostosowaniem do pracy z ciężkimi ładunkami i na dalekich trasach wraz z niskim zużyciem paliwa i komfortem pracy dla kierowcy. W ramach umowy z RENAULT posiadamy również pełny kontrakt serwisowy wraz z systemem szkoleń zapewniający maksymalną dyspozycyjność i wydajność pojazdów. Do w/w ciągników zostały podpięte  kurtynowe naczepy WIELTON typ NS3 KM4.

Oprócz taboru własnego, do którego zaliczamy również specjalistyczne zestawy do przewozu silosów wraz z przyczepami, Spółka posiada również w dyspozycji:

  • ponad 100 zestawów (ciągnik + naczepa kurtynowa) współpracujących Przewoźników
  • ponad 55 specjalistycznych wywrotek o ładowności 28t
  • ponad 55 cementonaczep o ładowności 28t

 

 flotaprzewoznicy

 flota MAN

Renault 2017 1Renault 2017 2