2 września w siedzibie dealera Renault  EUROCOMPLEX, w podkrakowskich Liszkach odbyło się uroczyste przekazanie ostatniejIMG 0249 pp partii Renault Trucks T 440 do  firmy SPED PARTNER. Łącznie do floty SPED-a trafiło 50 nowoczesnych ciągników siodłowych Renault Trucks T 440 HighCab.

Decyzja o kolejnym już odnowieniu floty i wyborze Renault, poprzedzona była kilkumiesięcznymi  testami różnych marek. Wybór Renault Trucks T440 to dokładne dopasowanie do potrzeb SPED-a, poprzez dopracowanie optymalnej konfiguracji, atrakcyjną i kompleksową ofertę finansowania wraz pełnym kontraktem serwisowym, ubezpieczeniem i programem szkoleniowym.

 

https://www.renault-trucks.pl/informacje-prasowe/flota-sped-partner-50-%C5%BBo%C5%81tych-%E2%80%9Etetek.html

7 listopada 2018r., w trakcie uroczystej gali Targów TransLogistica Poland ogłoszono wyniki IV edycji ogólnopolskiego plebiscytu „Przyjazny Pracodawca TSL 2018”. Zwycięzcą w kategorii firm średnich (50-500pracowników) został SPED PARTNER Sp. z o.o. Ideą tego konkursu jest wyróżnienie i promowanie firm, które w szczególny sposób dbają o stabilność i rozwój miejsc pracy, rozwój kompetencji i talentów, różnorodność w organizacji, zapewniając jednocześnie godne i przyjazne warunki zatrudnienia. W dobie powszechnych problemów na rynku pracy, które szczególnie dotykają branżę transportową, takie wyróżnienie jest tym bardziej cenne i wyróżniające SPED PARTNER na tle konkurencji. Inicjatorami i jednocześnie organizatorami plebiscytu są Targi TransLogistica Poland i portal pracujwlogistyce.pl.

http://www.pracujwlogistyce.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6678&catid=11

pracodawca tsl

przyjazny pracodawca TSL

 

W organizowanym po raz pierwszy przez Creditreform (jedną z największych na świecie, międzynarodowych wywiadowni gospodarczych) ogólnopolskim, branżowym rankingu firm „Wiarygodny w biznesie transportowym 2018” Spółka SPED PARTNER Sp. z o.o. zajęła wysokie III miejsce. Creditreform w oparciu o dane finansowe Spółki i analizę jej doświadczeń płatniczych wobec kontrahentów przyznał Spółce Indeks Zdolności Płatniczej na poziomie 234pkt, który odzwierciedla bardzo dobre zarządzanie firmą i jej finansami.logo wiarygodni w biznesie transportowym 2018creditreform 2018

https://www.creditreform.pl/ranking-transportowy2018

 

 

18 sierpnia w siedzibie dealera Renault  EUROCOMPLEX, w podkrakowskich Liszkach odbyło się uroczyste przekazanie koRenault 2017 wydanielejnej partii Renault Trucks T 480 do  firmy SPED PARTNER. Łącznie do floty SPED-a trafi 50 nowoczesnych ciągników siodłowych Renault Trucks T 480 HighCab.

Decyzja o kolejnym już odnowieniu floty i wyborze Renault, poprzedzona była kilkumiesięcznymi  testami różnych marek. Wybór Renault Trucks T480 to dokładne dopasowanie do potrzeb SPED-a, poprzez dopracowanie optymalnej konfiguracji, atrakcyjną i kompleksową ofertę finansowania wraz pełnym kontraktem serwisowym i ubezpieczeniem oraz zapewnienie nowatorskiego modelu szkolenia kierowców EcoScore.

https://pl-pl.facebook.com/RenaultTrucksPolska/posts/1373893782731347